Hakkımızda
Hakkımızda

En İyi Su Arıtma Cihazları


BİLDEM GROUP olarak Conax Su Arıtma Sistemlerini Türkiye ve Batman'da yüksek üretim ve stok kapasitesiyle müşterilerine ve müşteri adaylarına kaliteli ve amaca uygun su arıtma hizmetleri vermektedir.

Geniş ürün yelpazemizde istenilen özelliklerde birçok model bulunmaktadır, böylelikle optimum performansı optimum fiyata ede etmenizi kolaylaştıracak olan su arıtma sistemlerinden işinize en çok yarayacak olanını seçer ve ekonomik olarakta rahat etmiş olursunuz.

Su arıtma cihazlarımızın hepsinde ortak kullanılan bazı özellikler sayesinde aldığınız her üründen elde edeceğiniz su kalitesinden emin olarak sevdiklerinize ve kendinize ekonomik ve lezzetli su elde edebilirsiniz.

Tamamı ile Türk üretimi olan su arıtma cihazlarımız:

 • - Düşük kalitede bulunan içme suyunun olumsuz etkilerini ortadan kaldırarak,
 • - Mevcut olabilecek ve elde edebileceğimiz maksimum kalitede içme suyunu üreterek,
 • - Sizi ve sevdiklerinizi sağlıksız içme suyunun kötü etkilerinden koruyarak,

Bir su arıtma sisteminden alınabilecek maksimum verimi elde etmenizi sağlar.

Conax su arıtma cihazlarını tercih ederek sadece optimum performans sağlayan bir cihaz almış bulunmuyor, Ülke çapında 81 ilde geniş servis ağı sayesinde mükemmel bir satış sonrası hizmet de elde etmiş bulunuyorsunuz.

Ev ana giriş sistemlerimizin üretiliş amacı kullanım suyunuzda bulunan tortu, ağır metal, partikül, kirec ve kimyasalları arıtarak makine ve ekipmanlarınızın ileri düzeyde korunmasını sağlar. İçme suyu arıtma cihazlarımızda bulunan Mineral Alkalin ve Detox teknolojileri ile yüksek oranda mineralli, 8.5 Ph seviyesinde Alkalin su elde etmenizi sağlamaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Her zaman müşterilerimize kaliteli ve son teknoloji ürünler sunarak sektörün güvenilir ve örnek firması olmak, su arıtma sektöründe üstün hizmet anlayışımızla emsal teşkil edecek su arıtma çözümleri sunmaktır. Su arıtma sistemlerinde yaratıcı ve kalıcı çözümlerle kaliteli hizmeti müşterilere sunmak, çevre bilinci ve yüksek kalite anlayışı ile ekonomik çözümler sunarak her zaman müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

-Her zaman ekonomik ve kaliteli ürünler sunmak,

-Müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına uygun hızlı çözümler üretmek,

-Ülke ekonomisine katkıda bulunmak,

-Kaliteli ürün ve hizmet anlayışından ödün vermemek,

-Yaşam kalitesini arttıran ürünlerimizle her zaman örnek firma olmak,

-En iyi bilinen ve en güvenilir marka olmak,

-Taleplere hızlı bir şekilde cevap vermek,

Su arıtma sistemleri sektöründe en kaliteli ve en sağlıklı su arıtmayı yapan cihazlarımızla, uzun yıllar sektörün lider firması olarak hizmet sunmaya devam etmektir.

VİZYONUMUZ


Ürünlerimizi Batman'da ve tüm Türkiye’de en yüksek kalite değerine ulaştırmak, su arıtma sektöründe teknolojiyi yakından takip edip ürün çeşidimizi arttırarak çok daha geniş kitlelere ulaşmak, en iyi çözümleri sunarak sektörün lider firması olmak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak ve tüm bunları yaparken doğanın, çevrenin ve insanlığın yararına hareket etmektir.


Hedefimiz marka bilinirliğini ön plana çıkararak sektöre örnek olacak hizmetlerde bulunmak ve müşteri portföyünü genişletmektir. Müşteri taleplerine uygun ve ihtiyaçlara cevap veren ürünlerle her zaman müşteri memnuniyeti sağlamak ve sektörün örnek firması olmaktır.


Satış ve satış sonrası ürünlerimize sahip çıkarak her zaman müşterilerimizin yanında olmak, doğru fiyat politikası izleyerek su arıtma sektöründe güç sahibi olmaktır. Markamızı bir dünya markası haline getirerek tüm müşterilerimiz için değer yaratmak ve kaliteden ödün vermeden istikrarlı bir şekilde beklentilere cevap vermektir.

banner
banner-shap-5 dish-1
Yorumlar
Mutlu Müşteriler

Müşteri Yorumları

 • Siparişim sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaştı. Özenli paketleme, ilgili takip sisteminiz ve ürünlerinizin kalitesi için çok teşekkür ederim.

  Zeynep Alşen
  Müşteri
  foodsto-user
 • Memnun kaldığım ilk ve tek su arıtma firması. Bilgi almak istediğimde de hemen iletişime geçebiliyorum. Tesekkürler tüm çalışanlarınıza.

  İsmail Rüştü
  Müşteri
  foodsto-user
 • Çok tereddüt ettim gelir mi, gelmez mi, kırılır mı diye ama gerçekten harika bir şekilde gönderim yapılmış. Gerçekten çok teşekkür ederim. Bundan sonra tüm filtre yenileme işlemlerini de sizinle yapacağım.

  Berk Bayram
  Müşteri
  foodsto-user
dish-1 shap-5